Παρασκευή, 7 Απριλίου 2017

ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 8-9/4/2017

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κοζάνης  οι διαιτητές της 24ης  αγωνιστικής  στην Α' κατηγορία και  της 21ης στον 1ο και 2ο όμιλο της Β’ κατηγορίας.
Ο αγώνας ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ – Α.Ε. ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ για την 21η αγωνιστική του 1ου Ομίλου της Β΄ Κατηγορίας θα διεξαχθεί το Σάββατο 08/04/2017 και ώρα 16:30 στο γήπεδο Ξηρολίμνης αντί του γηπέδου Λιάπειο Κοίλων.

Το παιχνίδι΄για την 24η αγωνιστική στην Α' κατηγορία  ΑΕ Καλαμιάς - Μακεδονικός Κοζάνης διεξήχθη το απόγευμα της Τετάρτη 5/4, κι έληξε υπέρ του Μακεδονικού (4-0). 


Ενώ το παιχνίδι Κοζάνη - Αλιάκμων Αιανής θα διεξαχθεί σήμερα Παρασκευή 7/4 στο ΔΑΚ Κοζάνης  στις 5.30μ.μ.



Α’ κατηγορία
24η αγωνιστική
Σάββατο 8/4/2017 – 4.30μ.μ.
Αναγέννηση Πτολεμαΐδας  - Α.Ε. Κοζάνης (γήπεδο Αγίου Χριστοφόρου)
Τσούλης, Τέμης, Τσιγγένης Μ.
Π.Α.Ο. Κοίλων  - Τιτάν Σερβίων (γήπεδο Λιάππειο)
Σουλίδης Δ., Εμμανουήλ Β., Μιχαηλίδης
Α.Σ. Βελβεντό  - Α.Ε. Άνω Κώμης (γήπεδο Βελβεντού)
Κωνσταντινίδης, Βογδόπουλος, Σπέντζας           
Μ.  Αλέξανδρος Χαραυγής  - Εθνικός Βατερού (γήπεδο χαραυγής)
Σουλίδης Ε., Ιωαννίδης Β., Μπέλτσου

Κυριακή  9/4/2017 – 4.30μ.μ.
Γαλατινή  - Μακεδονικός Σιάτιστας (γήπεδο Γαλατινής)
Πελετίδης, Τζιαμπάσης,  Μπαλιάκας

Β’ κατηγορία – 1ος όμιλος

21η αγωνιστική
Σάββατο 8/4/2017 – 4.30μ.μ.
Ακρίτες Κοζάνης  - Α.Ε. Κρανιδίων (γήπεδο Ξηρολίμνης)
Δεληζήσης, Μπακατάρη, Παπαδόπουλος Θ.   
Α.Ο. Κρόκου  - Κεραυνός Πετρανών (γήπεδο  Κρόκου)
Καρατέρπος, Μπισούκης, Κανδυλιώτης  

Κυριακή  9/4/2017 – 12.00π.μ.
Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης  - Έλατος Ελάτης (γήπεδο στρατιωτικό)
Ζούγρας, Μπακατάρη, Πανυτσίδου   

Κυριακή  9/4/2017 – 4.30μ.μ.
Κένταυρος Πρωτοχωρίου  - Ερμής Πλατανορέμματος (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Κουτσώνας, Γεωργιάδης, Λαμπριανίδης
Αναγέννηση Λιβαδερού  - Μ.Α.Π.Σ. Αγία Παρασκευής (γήπεδο Λιβαδερού)
Σουλίδης Ε., Χατζής, Κρικέλης
Α.Σ. Καρυδίτσας  - Αναγέννηση Αργίλου (γήπεδο  Αργίλου)
Κεχαγιάς, Δραγώγιας, Χατζηγεωργίου   
Δόξα Λευκόβρυσης  - Πρόοδος Μεταξά (γήπεδο Λευκόβρυσης)
Καρατέρπος, Τζουβάρας, Μπισούκης   

Β’ κατηγορία – 2ος όμιλος

21η αγωνιστική

Σάββατο 8/4/2017 – 4.30μ.μ.
Δράσις Τσοτυλίου  - Ακαδημία Ηρακλής Πτολεμαΐδας (γήπεδο Τσοτυλίου)
Πελετίδης, Παπαδόπουλος Χρ., Τζιαμπάσης     
Ερμής Ασβεστόπετρας  - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου (γήπεδο Ασβεστόπετρας)
Κουτσώνας,   Γεωργιάδης, Τζιουβαρας
Ελπίδες Ελλησπόντου  - Δόξα Μικροκάστρου (γήπεδο Ακρινής)
Κατσούμπας, Σύκος, Πανυτσίδου
Ηρακλής Κρυόβρυσης  - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας (γήπεδο Κρυόβρυσης)
Ζούγρας, Λαμπριανίδης, Εμμανουήλ Φ.     

Κυριακή  9/4/2017 – 12.00π.μ.
Κοζάνη 2004 - Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας (γήπεδο Νέας Νικόπολης)
Σουλίδης Δ., Σύκος, Σίας Α.     

Κυριακή  9/4/2017 – 4.30μ.μ.
Δόξα Βερμίου Πύργων  - Βέρμιο Καρυοχωρίου (γήπεδο Πύργων)
Σωτηριάδης, Παπαδόπουλος Μ., Συμεωνίδης

    









Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Παρακαλούμε αποφύγετε ύβρεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, ειδικά σε προσωπικό επίπεδο. Σχόλια υβριστικά και άσχετα με το δημοσιευμένο θέμα θα διαγράφονται.