Ελασσόνα Μακεδονικός Φούφα: Η κακή διαιτησία κόστισε στον Μακεδονικό - Επεισόδια μετά το σφύριγμα της λήξης

Για μια  πολύ κακή διαιτησία εις βάρος του Μακεδονικού Φούφα αλλά και για  επεισόδια μετά το τέλος του παιχνιδιού Ελασσόνας Μακεδονικού Φούφα 1-0  μας ανέφεραν άνθρωποι του Φούφα που βρέθηκαν στο γήπεδο.

Συγκεκριμένα μετά την πίεση που ασκήθηκε στον διαιτητή  στο ημίχρονο του παιχνιδιού, στο Β ' μέρος τα σφυρίγματα ήταν  συντριπτικά υπέρ της γηπεδούχου ομάδας. Ο διαιτητής έβλεπε μόνο Ελασσόνα μέσα στο γήπεδο.

Το πέναλτι που δίνεται στα τελευταία λεπτά μόνο στη φαντασία του διαιτητή υπήρξε και μάλιστα την κάρτα για το πέναλτι τη δίνει στον Βασσάκη σ' ένα παίκτη  που δεν είχε καμία συμμετοχή  στη φάση.

Μετά το τέλος του παιχνιδιού όπως μας πληροφορούν  έγινε το έλα να δεις.. Αντίπαλοι ποδοσφαιριστές όρμησαν επάνω στον Σπανδωνίδη που είχε μπει στο παιχνίδι τα τελευταία λεπτά.

Από τις "ψιλές" δε γλύτωσαν ο Δημητριάδης αλλά και άλλοι ποδοσφαιριστές του Μακεδονικού.

Το χειρότερο ήταν ότι στον αγωνιστικό εισέβαλαν  και φίλαθλοι της γηπεδούχου .

Ο διαιτητής του αγώνα δεν έγραψε κάτι όπως μαθαίνουμε παρά μόνο τις δύο κόκκινες στον Θεοδουλίδη και σε έναν ποδοσφαιριστή της Ελασσόνας.

Μια Σολομώντεια λύση του διαιτητή και όλα μέλι γάλα.