Β' ΕΠΣΚ: ΠΑΟΚ Κοίλων - ΑΜΣ Γαλατινης 2-2 (βίντεο)

Όλα έγιναν στο δεύτερο ημίχρονο ..στον αγώνα - ντέρμπι του ΠΑΟΚ Κοίλων και της Γαλατινής .
 Οι γηπεδούχοι  οι οποίοι ερχόταν από την επιτυχημένο ετήσιο χριστουγεννιάτικο χορό τους που έγινε την προηγούμενη μέρα στον Ακρίτα .. προηγήθηκαν στις αρχές του Β΄ημιχρόνου με τον Μπακαλίδη.

Στα μέσα του ημιχρόνου ευτύχησαν με τον Αθανασιάδη να προηγηθούν με 2-0 .
Οι φιλοξενούμενοι όμως που έπαιζαν με 10 παίκτες από το 43 λόγω αποβολής του Καραμιχάλη δεν είχαν πει την τελευταία τους κουβέντα .
 Εκμεταλλεύτηκαν τον εφησυχασμό των γηπεδούχων που θεώρησαν ότι καθάρισαν το ματς και με δύο γκολ μέσα σε τρία λεπτά κατάφεραν να ισοφαρίσουν σε 2-2 . Αρχικά μείωσαν στο 75΄με εύστοχο χτύπημα πέναλτι του Ηλία (χέρι του Μίλτου Παπαδόπουλου ) και ισοφάρισαν στο 78΄με τον έμπειρο Κουτσομήτρο.