ΕΠΣ Κοζάνης: Ποιοι θα σφυρίξουν το Σαββατοκύριακο 22-23/02/2014

Ξενακίδης - Τσιγγένης - Μπισούκης 


Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Κοζάνης  οι διαιτητές των αναμετρήσεων στην Α' κατηγορία (23η αγωνιστική), Β' κατηγορία  (20η αγωνιστική) και Γ' κατηγορία  (18η αγωνιστική) 


Α’ κατηγορία

23η  αγωνιστική
Σάββατο 22/02/2014 – 15.00
Α.Ε. Περδίκκα  - Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου  (γήπεδο Περδίκκα)
Τσιγγένης Α., Ξενακίδης, Τέμης
Α.Ε. Κοζάνης  - Αναγέννηση Πτολεμαΐδας  (γήπεδο στρατιωτικό)
Πανυτσίδης, Παπαδόπουλος Χ., Λαμπριανίδης
Αναγέννηση Εράτυρας  - Α.Ε.Π. Καραγιαννίων (γήπεδο  Εράτυρας)
Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας, Μπακατάρη
Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας  - Άρης Μαυροπηγής  (γήπεδο Άρδασσας)
Καρατέρπος, Συμεωνίδης, Μπέλτσου
Τιτάν Σερβίων  - Α.Ε. Ελίμειας  (γήπεδο Σερβίων)
Ζούγρας, Κουντουράκης, Μπαλιάκας
Κυριακή 23/02/2014 – 15.00  
Απόλλων Ακρινής  - Α.Σ. Βελβεντό  (γήπεδο Ακρινής)
Σωτηριάδης, Χονδροματίδης, Παπαδόπουλος Μ.
Έλατος Ελάτης  - Μακεδονικός Φούφα (γήπεδο Τρανοβάλτου)
Κουτσώνας, Τζιαμπάζης, Κουτζιακουτζίδης   
Εορδαϊκός  - Μακεδονικός  Κοζάνης  (γήπεδο ΔΑΚ Πτολεμαΐδας)

Τσιγγένης Α., Μπισούκης, Σύκος

Β’ κατηγορία 1ος όμιλος

20η  αγωνιστική   
Σάββατο 22/02/2014 – 15.00
Αναγέννηση Λιβαδερού  - Απόλλων Αυλών  (γήπεδο Λιβαδερού)
Κουτσώνας, Σύκος, Αμαραντίδης  
ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής  - Αστραπή Κλείτου  (γήπεδο Ροδιανής)
Μαλιούρας, Δήμος, Βασιλειάδης
Κυριακή 23/02/2014 – 11.00  
Κοζάνη 2004 - Αλιάκμων Αιανής  (γήπεδο Νέας Νικόπολης)
Ζούγρας, Γεωργιάδης, Ξενακίδης
Δαναοί Κοζάνης  - Δόξα Ροδιανής  (γήπεδο Αργίλου)
Πανυτσίδης, Τζιουβάρας, Πραχάλης
Κυριακή 23/02/2014 – 15.00  
Ερμής Πλατανορέματος  - ΑΕ Κρανιδίων  (γήπεδο Πλατανορέματος)
Μαλιούρας, Λαζαρίδης, Μπαλιάκας
Κένταυρος Πρωτοχωρίου  - ΑΟ Τρανοβάλτου  (γήπεδο Πρωτοχωρίου)
Τσιμεντερίδης, Παπαδόπουλος Θ., Αμαραντίδης
Εθνικός Βατερού  - Μ. Αλ. Λευκοπηγής  (γήπεδο Βατερού)
Κουντουράκης, Γκέκα, Μπακατάρη

 Β’ κατηγορία  2ος όμιλος

20η  αγωνιστική   
Σάββατο 22/02/2014 – 15.00
Ακαδημία Σιάτιστας  - Ακρίτες Κοζάνης  (γήπεδο Σιάτιστας)
Παπαδημητρίου, Γκέκα, Σπέντζας
Ατρόμητος Πτολεμαΐδας  - Βέρμιο Καρυοχωρίου (γήπεδο Ατρόμητου)
Σωτηριάδης, Ιωαννίδης Ν/Τιμ., Παπαδόπουλος Μ.  
Δόξα Μικροκάστρου  - Μ. Αλ. Χαραυγής  (γήπεδο Μικροκάστρου)
Σουλίδης Δ., Δραγώγιας, Πραχάλης
ΑΣ Ποντοκώμης  - Ηρακλής Κρυόβρυσης  (γήπεδο Ποντοκώμης)
Μπισούκης, Εμμανουήλ, Βαρδιάμπαση
Ερμής Ασβεστόπετρας  - Πολυνίκης  (γήπεδο Ασβεστόπετρας)
Γεωργιάδης, Κωνσταντινίδης Χ., Φραντζοπούλου
ΕΑΣ Ανθότοπου  - ΑΜΣ Γαλατινής  (γήπεδο Ανθότοπου)
Σουλίδης Ε., Κουτζιακουτζίδης, Χατζής
Κυριακή 23/02/2014 – 15.00  
ΠΑΟΚ Κοίλων  - Μακεδονικός Σιάτιστας  (γήπεδο Λιάππειο)
Ζούγρας, Γεωργιάδης, Ξενακίδης 

Γ’ κατηγορία

18η αγωνιστική
Σάββατο 22/02/2014 – 15.00
Ηρακλής Πτολεμαΐδας  - Άρης Καλονερίου (γήπεδο Ηρακλή)
Χονδροματίδης, Μιχαηλίδης, Τσιγγένης Μ.
Δράση Τσοτυλίου  - Δόξα Λευκόβρυσης (γήπεδο Τσοτυλίου)
Γκόγκος, Βαξεβάνος, Βογδόπουλος
ΑΣ Καρυδίτσας  - Ελπίδες ΑΕ Κοζάνης (γήπεδο ΕΠΣ Κοζάνης)
Λαζαρίδης, Παπαδόπουλος Θ., Πανυτσίδου
Κυριακή 23/02/2014 – 15.00  
ΑΟ Κρόκου  - Αίας Μικροβάλτου (γήπεδο Κρόκου)
Σουλίδης Ε., Δραγώγιας, Χατζής
ΑΕ Καισαριάς - Κήπου-Σπάρτου  - ΑΟ Πύργων (γήπεδο ΕΠΣ Κοζάνης)
Σουλίδης Δ., Διαμαντής Δ., Παπαχαρίσης  
Ιωνικός Βαθυλάκκου  - Πρόοδος Μεταξά (γήπεδο Βαθυλάκκου)
Παπαδημητρίου, Φτάκας, Χρυσοστομίδης
Κεραυνός  Πετρανών  - ΑΕ Άνω Κώμης (γήπεδο Πετρανών)
Πανυτσίδης, Παπαδόπουλος Χ., Λαμπριανίδης 


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου

Παρακαλούμε αποφύγετε ύβρεις και προσβλητικούς χαρακτηρισμούς, ειδικά σε προσωπικό επίπεδο. Σχόλια υβριστικά και άσχετα με το δημοσιευμένο θέμα θα διαγράφονται.