Β’ ΕΠΣΚ: Πήρε τη νίκη και την άνοδο ο Τιτάν (βίντεο)

Τιτάν Σερβίων - Κοζάνη 2004 3-0
Τη νίκη με 3-0 πήρε ο Τιτάν Σερβίων εντός έδρας λυγίζοντας στο δεύτερο ημίχρονο την αντίσταση των πιτσιρικάδων της Κοζάνης 2004.
Στο πρώτο ημίχρονο  οι νεαροί παίκτες του Θόδωρου Μανδραβέλη (παλαίμαχου ποδοσφαιριστή της Κοζάνης) καλά οργανωμένοι στην άμυνα κρατούσαν  το μηδέν αλλά ήταν και σε μια δυο φάσεις επικίνδυνοι στις αντεπιθέσεις.

Στο Β΄ ημίχρονο οι ποδοσφαιριστές του Κώστα Αγόρου  (ενός αλλού παλαίμαχου ποδοσφαιριστή της ομάδας της Κοζάνης ανέβασαν την απόδοση τους φτάνοντας   δίκαια στη νίκη με σκορ 3-0 . Αυτή η νίκη φέρνει τον Τιτάν και μαθηματικά στην Α΄ κατηγορία. Τα γκολ για τους νικητές σημείωσαν στο 49΄ο Χρυσοστομίδης , στο 58΄ο Θώμος με κεφαλιά και στο 72΄με αυτογκόλ του Λάζου Γεωργιάδη.