Α’ ΕΠΣΚ: Π.Α.Ο. Κοίλων – Εθνικός Βατερού 4-0

Η μεγάλη αντεπίθεση του ΠΑΟΚ Κοίλων με στόχο τη σωτηρία συνεχίζεται, έτσι η ομάδα του Στέφανου Γκουρτσούλη πέτυχε την 5η νίκη στα τελευταία 7 ματς που παραμένει αήττητη (5 νίκες, 2 ισοπαλίες).

Το Βατερό είχε ελλείψεις και ουσιαστικά άντεξε για 25 λεπτά, μέχρι να δεχθεί το πρώτο γκολ, οπότε και κατέρρευσε.
Μεγάλος πρωταγωνιστής των νικητών ο Γιάννης Ευθυμιάδης με χατ-τρικ, το άλλο γκολ ο Δημήτρης Καλλιακούδας (ημίχρονο 3-0).

Χωρίς προβλήματα η διαιτησία του Τσιμεντερίδη (Τζιαμπάζης, Μπαϊρακτάρη).

ΠΑΟΚ Κοίλων (Γκουρτσούλης): Σταυρίδης, Αθανασιάδης, Τσανακτσίδης, Μυλωνάς (80΄ Παπαδόπουλος), Τιούλης, Καραγιώργος, Καλλιακούδας, Κικίρης, Ευθυμιάδης (83΄ Βουρνάζος), Τζημόπουλος (75΄ Γεωργιάδης), Μπόνιος.

Εθνικός Βατερού (Μαλούτας): Ιωαννίδης, Δημητριάδης, Κεντεποζίδης (46΄ Κεμεντζετζίδης), Πολυχρονιάδης (60΄ Καλτσούνης), Κίλης, Πουλατσόγλου, Μαλούτας, Λεωνιδάκης, Ακριτίδης, Τακίδης, Ντίτουρας (46΄ Τσαλκιτζίδης).