Στα τελικά η 4η Περιφέρεια με γκολ στις καθυστερήσεις

4η περιφέρεια  - 3η περιφέρεια 1-1
Στις καθυστερήσεις του αγώνα η 4η Περιφέρεια κατάφερε να ισοφαρίσει και να πάρει την πρόκριση από την 3η περιφέρεια.
Στον πρώτο αγώνα οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλες με σκορ 2-2 και η 4η Περιφέρεια με τα περισσότερα γκολ που πέτυχε εκτός έδρας εξασφάλισε την πρόκριση στην επόμενη φάση.

Πολύ καλή εμφάνιση και τέσσερις σημαντικές αποκρούσεις σε σουτ των Πιτσιάβα, Καταχιώτη και Φασούλα είχε ο τερματοφύλακας της 3ης Περιφέρειας Γιάννης Σεϊδόγλου. Στο 12' ’ ο Μπαλικτσής είχε οριζόντιο δοκάρι. Στο 65' ’ αποβλήθηκε ο Ευθυμιάδης με δεύτερη κίτρινη κάρτα.

Η 3η περιφέρεια προηγήθηκε στο 22',  με αυτογκόλ του τερματοφύλακα Τσιμόπουλου και στο 1ο λεπτό των καθυστερήσεων με ευθύβολο σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής ισοφάρισε ο Πιτσιάβας.

4η περιφέρεια (Γ. Παπακώστας): Τσιλόπουλος, Χαρισίου (75' Ναρίνογλου), Τουλίκας, Λαμπίρης (61' Καραθάνος), Μπαλτζής, Μπάτσης, Πιτσιάβας, Σαλτσίδης, Φασούλας (61' Περπερίδης), Καταχιώτης, Μπόνιος.

3η περιφέρεια (Μεταξάς): Σεϊδόγλου, Γκάτας, Τριανταφύλλου, Ζαφειρίου, Γεωργιάδης (49' Χειμωνίδης), Λιτσένη, Δουλγέρης, Κοντοπούλης, Ευθυμιάδης, Μπαλικτσής, Πέρρος (57' Κουτσάγιας).

Διαιτητής: Σουλίδης
Βοηθοί: Μπαλιάκας, Φραντζοπούλου

4η  Περιφέρεια  (Ε.Π.Σ. Κοζάνης , Ημαθίας , Πιερίας)   3η  Περιφέρεια  (Ε.Π.Σ. Κιλκίς, Μακεδονίας, Χαλκιδικής)