Β’ ΕΠΣ Κοζάνης: Αστραπή Κλείτου - Αναγέννηση Λιβαδερού 3-2 | φωτο - βίντεο

Καλύτερη η Αστραπή Κλείτου στο πρώτο ημίχρονο ,μπήκε δυνατά,έκανε ευκαιρίες με τους Κουλουκίδη,Παπαδόπουλο Γιώργο,και Γεωργιάδη Παύλο.

Το Λιβαδερό κατέβηκε περισσότερο με αμυντικούς προσανατολισμούς.
Στο δεύτερο ημίχρονο το Λιβαδερό  ήταν καλύτερο , πήρε μέτρα στο γήπεδο κι  έχασε ευκαιρίες με τους Τσιόκανο,Τσαράβα,Αριδά,.
Πίεσε πολύ τους αμυντικούς της Αστραπής,μείωσε το σκορ σε 3-2,παρότι έπαιζε με 10 παίκτες,αλλά δεν κατάφερε στο τέλος να πάρει κάτι από το σημερινό παιχνίδι.
Δίκαιο το αποτέλεσμα για το Κλείτος, πολλά παράπονα των φιλοξενούμενων για την δεύτερη κίτρινη κάρτα που υπέδειξε ο διαιτητής.