Το πρόγραμμα του 5ου ομίλου της Γ' Εθνικής

 

Πραγματοποιήθηκε πριν από λίγο η κλήρωση της Γ' Εθνικής κατηγορίας 

Από την Δυτική Μακεδονία στον 5ο όμιλο συμμετέχουν δύο  ομάδες. Ο Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας από την ΕΠΣ Καστοριάς και ο Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης από την ΕΠΣ Γρεβενών.  

5ος Όμιλος: Αιτ/νία: ΑΕ Μεσολογγίου, Παναγρινιακός, Αμβρακικός Λουτρού (3 Ομάδες), Καστοριά: Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας (1 Ομάδα), Γρεβενά: Αστέρας Καληράχης (1 Ομάδα), Κέρκυρα: ΑΕ Λευκίμμης, ΟΦ Αγίου Ματθαίου (ΟΦΑΜ) (2 Ομάδες), Άρτα: Αναγέννηση Άρτας (1 Ομάδα), Πρέβεζα-Λευκάδα: Τηλυκράτης Λευκάδας, ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου, ΠΑΣ Πρέβεζα, ΠΑΣ Θύελλα 2015 (4 Ομάδες), Ήπειρος: Θύελλα Κατσικάς (1 Ομάδα), Θεσπρωτία: Σούλι Παραμυθιάς (1 Ομάδα), Σύνολο 14 Ομάδες.


Αναλυτικά το πρόγραμμα

1η αγωνιστική  
Θύελλα Κατσικάς - Αναγέννηση Άρτας
Παναγρινιακός - Κέρκυρα
ΟΦΑΜ - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αστέρας Καληράχης - Τηλυκράτης
ΠΑΣ Πρέβεζα - ΠΑΣ Θύελλα
Αχέρων Καναλακίου - ΑΕ Λευκίμμης
ΑΕ Μεσολογγίου - Αμβρακικός Λουτρού
   
2η αγωνιστική  
Παναγρινιακός - Θύελλα Κατσικάς
Αναγέννηση Άρτας - ΟΦΑΜ
Κέρκυρα - Αστέρας Καληράχης
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - ΠΑΣ Πρέβεζα
Τηλυκράτης - Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Θύελλα - ΑΕ Μεσολογγίου
ΑΕ Λευκίμμης - Αμβρακικός Λουτρού
   
3η αγωνιστική  
Θύελλα Κατσικάς - ΟΦΑΜ
Αστέρας Καληράχης - Παναγρινιακός
ΠΑΣ Πρέβεζα - Αναγέννηση Άρτας
Αχέρων Καναλακίου - Κέρκυρα
ΑΕ Μεσολογγίου - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Αμβρακικός Λουτρού - Τηλυκράτης
ΑΕ Λευκίμμης - ΠΑΣ Θύελλα
   
4η αγωνιστική  
Αστέρας Καληράχης - Θύελλα Κατσικάς
ΟΦΑΜ - ΠΑΣ Πρέβεζα
Παναγρινιακός - Αχέρων Καναλακίου
Αναγέννηση Άρτας - ΑΕ Μεσολογγίου
Κέρκυρα - Αμβρακικός Λουτρού
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - ΑΕ Λευκίμμης
Τηλυκράτης - ΠΑΣ Θύελλα
   
5η αγωνιστική  
Θύελλα Κατσικάς - ΠΑΣ Πρέβεζα
Αχέρων Καναλακίου - Αστέρας Καληράχης
ΑΕ Μεσολογγίου - ΟΦΑΜ
Αμβρακικός Λουτρού - Παναγρινιακός
ΑΕ Λευκίμμης - Αναγέννηση Άρτας
ΠΑΣ Θύελλα - Κέρκυρα
Τηλυκράτης - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
   
6η αγωνιστική  
Αχέρων Καναλακίου - Θύελλα Κατσικάς
ΠΑΣ Πρέβεζα - ΑΕ Μεσολογγίου
Αστέρας Καληράχης - Αμβρακικός Λουτρού
ΟΦΑΜ - ΑΕ Λευκίμμης
Παναγρινιακός - ΠΑΣ Θύελλα
Αναγέννηση Άρτας - Τηλυκράτης
Κέρκυρα - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
   
7η αγωνιστική  
Θύελλα Κατσικάς - ΑΕ Μεσολογγίου
Αμβρακικός Λουτρού - Αχέρων Καναλακίου
ΑΕ Λευκίμμης - ΠΑΣ Πρέβεζα
ΠΑΣ Θύελλα - Αστέρας Καληράχης
Τηλυκράτης - ΟΦΑΜ
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - Παναγρινιακός
Κέρκυρα - Αναγέννηση Άρτας
   
8η αγωνιστική  
Αμβρακικός Λουτρού - Θύελλα Κατσικάς
ΑΕ Μεσολογγίου - ΑΕ Λευκίμμης
Αχέρων Καναλακίου - ΠΑΣ Θύελλα
ΠΑΣ Πρέβεζα - Τηλυκράτης
Αστέρας Καληράχης - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
ΟΦΑΜ - Κέρκυρα
Παναγρινιακός - Αναγέννηση Άρτας
   
9η αγωνιστική  
Θύελλα Κατσικάς - ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Θύελλα - Αμβρακικός Λουτρού
Τηλυκράτης - ΑΕ Μεσολογγίου
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - Αχέρων Καναλακίου
Κέρκυρα - ΠΑΣ Πρέβεζα
Αναγέννηση Άρτας - Αστέρας Καληράχης
ΟΦΑΜ - Παναγρινιακός
   
10η αγωνιστική  
ΠΑΣ Θύελλα - Θύελλα Κατσικάς
ΑΕ Λευκίμμης - Τηλυκράτης
Αμβρακικός Λουτρού - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
ΑΕ Μεσολογγίου - Κέρκυρα
Αχέρων Καναλακίου - Αναγέννηση Άρτας
ΠΑΣ Πρέβεζα - Παναγρινιακός
Αστέρας Καληράχης - ΟΦΑΜ
   
11η αγωνιστική  
Θύελλα Κατσικάς - Τηλυκράτης
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - ΠΑΣ Θύελλα
Κέρκυρα - ΑΕ Λευκίμμης
Αναγέννηση Άρτας - Αμβρακικός Λουτρού
Παναγρινιακός - ΑΕ Μεσολογγίου
ΟΦΑΜ - Αχέρων Καναλακίου
ΠΑΣ Πρέβεζα - Αστέρας Καληράχης
   
12η αγωνιστική  
Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς - Θύελλα Κατσικάς
Τηλυκράτης - Κέρκυρα
ΠΑΣ Θύελλα - Αναγέννηση Άρτας
ΑΕ Λευκίμμης - Παναγρινιακός
Αμβρακικός Λουτρού - ΟΦΑΜ
ΑΕ Μεσολογγίου - Αστέρας Καληράχης
Αχέρων Καναλακίου - ΠΑΣ Πρέβεζα
   
13η αγωνιστική  
Θύελλα Κατσικάς - Κέρκυρα
Αναγέννηση Άρτας - Μ. Αλέξανδρος Καστοριάς
Παναγρινιακός - Τηλυκράτης
ΟΦΑΜ - ΠΑΣ Θύελλα
Αστέρας Καληράχης - ΑΕ Λευκίμμης
ΠΑΣ Πρέβεζα - Αμβρακικός Λουτρού
ΑΕ Μεσολογγίου - Αχέρων Καναλακίου
 πηγή: onsports.gr