Γ' Εθνική: Αυτή η Κοζάνη δε χάνει με τίποτα κι από κανέναν - Ξέσπασε η ΑΕΠ Κοζάνης στο τοπικό ντέρμπι! - Άλωσε την Κατερίνη η Καστοριά . Μεγάλο διπλό με σκόρερ τον Βασίλη Πάλλα ! - τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής

Αυτή η Κοζάνη δε χάνει με τίποτα  κι από κανέναν - Ξέσπασε η ΑΕΠ Κοζάνης στο τοπικό ντέρμπι! - Άλωσε την Κατερίνη η Καστοριά .  Μεγάλο διπλό με σκόρερ τον Βασίλη Πάλλα ! - τα αποτελέσματα της 16ης αγωνιστικής
Αυτή η Κοζάνη δε χάνει με τίποτα  κι από κανέναν.
Ισόπαλη  με σκορ 2-2  έληξε η αναμέτρηση της Κοζάνης μέσα στη δυνατή ομάδα της Χανιώτη Η Κοζάνη για ένα άλλο παιχνίδι κράτησε το αήττητο αν και βρέθηκε να χάνει στο ημίχρονο με 2-0
Με αντεπίθεση διαρκείας όμως   στο δεύτερο ημίχρονο  η Κοζάνη κατάφερε να γυρίσει το εις βάρος της σκορ και το 2-0  του πρώτου ημιχρόνου να το μετατρέψει σε 2-2
Η Χανιώτη προηγήθηκε στο 11' με τον Μπαλίτσα.
Στο 34' οι γηπεδούχοι έκαναν το 2-0 με τον Τοπούζη
Στο δεύτερο μέρος με δύο γκολ του Ίσακσον στο 61' και στο 72' η Κοζάνη έφερε το παιχνίδι στα ίσα.
Σκορ που ήταν και το τελικό

Ξέσπασε η ΑΕΠ Κοζάνης στο τοπικό ντέρμπι!
Νίκη οξυγόνο κόντρα στο Μακεδονικό Φούφα! Τα τέρματα πέτυχαν οι Λόπεζ, Βασίλτσης (2), Κουλούσιας και Περδόμο

Άλωσε την Κατερίνη η Καστοριά .
Μεγάλο διπλό με σκόρερ τον Βασίλη Πάλλα
Η Καστοριά κατάφερε να  ρεφάρει την εντός έδρας ήττα από την Κοζάνη με μεγάλο διπλο μέσα στον Πιερικό και να κάνει έτσι ένα σημαντικό βήμα για την παραμονή στην Γ '  κατηγορία